Na pragu šolskega leta 2015/2016

• Drugi roditeljski sestanek za starše učencev 1. razreda bo v četrtek, 27. 8. 2015, ob 18. uri.
  • Potek prvega šolskega dne

1.    Učenci od 2. do 9. razreda se boste z razredniki srečali ob 8. uri na hodniku, nato se boste napotili v matične učilnice, zato imejte s seboj copate.

2.    Ob 9.35 bo malica, ki jo boste prejeli vsi učenci.

3.    Po malici sledi pouk po urniku, (glej povezavo e-asistent), vendar le do 12.20.  Učenci, prinesite potrebna gradiva in pripomočke.

4.    Učence 1. razredov in njihove starše/spremljevalce pričakujemo na šoli ob 10. uri.

•          Prvi šolski dan jutranjega varstva ne bo, podaljšano bivanje pa bo organizirano.
  •          Kosila prvi dan ne bo.
  •          Šolski prevozi bodo potekali po običajnem urniku, za odhod domov bo organiziran le prvi odvoz.
  •          S šolskim letom 2015/2016 bomo šole v Ilirski Bistrici pričele z izvajanjem dnevnega šolskega programa že ob 7.30, prva šolska ura pa se bo pričela ob 8.20. Informacije o spremembah voznega reda bodo učenci vozači dobili v šoli, objavljene bodo tudi na šolski spletni strani.

Ester Juriševič, ravnateljica