Pice za vse učence

Zbiralno akcijo starega papirja smo letos zaradi epidemičnih ukrepov nekoliko prilagodili. Papirja nismo tehtali, torej ni šlo za tekmovalnost med posamezniki in razredi, pač pa smo se v sodelovalnem duhu potegovali za nagrado »pica za vse učence«. Ker smo uspeli napolniti več kot en zabojnik, zbrali smo skoraj 15 ton papirja, in obogatili šolski sklad, smo si nagrado več kot zaslužili. Učenci so je bili deležni v zadnjih dneh šolskega leta.

Poleg tega smo hvaležni učencem z mentorico Martino Petek Gojak, ki so organizirali šolsko tržnico s pridelki s šolskega vrta in izkupiček namenili šolskemu skladu.

Zbrani denar bomo namenili nabavi igral in pripomočkov (kolebnice, žoge, igralno padalo, barve, podloge za linorez) za različne šolske dejavnosti. Opremiti si želimo učilnico v naravi in pripraviti t. i. čutno pot. Sredstva šolskega sklada smo namenili tudi posodobitvi računalnikov ter pomoči družinam pri plačilu ekskurzij (prevoz, vstopnina).

Članice šolskega sklada si želimo, da bi si tudi v prihodnje z različnimi akcijami skupaj polepšali šolski vsakdan.

Šolski sklad