Plesalke OŠ Dragotina Ketteja uspešne na področnem tekmovanju Šolski plesni festival

V torek, 10. maja 2016, se je 12 plesalk OŠ Dragotina Ketteja preizkusilo na področnem tekmovanju Šolski plesni festival v Novi Gorici, kjer je sodelovalo več kot 100 plesalk in plesalcev primorske regije. V B kategoriji (4. – 6. razred) se je vseh 6 tekmovalk uvrstilo v osmino finala, 4 tekmovalke v četrtino in 2 v polfinale – Stela Kmetec Razpor in Eneja Štemberger. V starejši starostni kategoriji (7. – 9. razred) pa je 5 tekmovalk napredovalo v osmino ter 2 tekmovalki v četrtino finala – Nuša Batista in Manca Šircelj. Končni seštevek vseh točk je starejše tekmovalke uvrstil na ekipno 4. mesto, medtem ko so mlajše plesalke osvojile odlično 1. mesto!
REZULTATI B KATEGORIJE:

• Stela Kmetec Razpor – 8. mesto,
  • Eneja Štemberger – 9. mesto,
  • Sofija Martini – 12. mesto,
  • Marina Smrdelj – 24. mesto,
  • Monika Logar – 28. mesto in
  • Sara Negro – 38. mesto.

REZULTATI C KATEGORIJE:

• Nuša Batista – 15. mesto,
  • Manca Šircelj – 22. mesto
  • Monika Šircelj – 28. mesto,
  • Špela Kresevič Frank – 35. mesto,
  • Kaja Maljevac – 35. mesto in
  • Katja Frank – 49. mesto.

ples2 (1) ples2 (2) ples4