Sedmošolci na Vojskem

Sedmošolci smo bili od 9. do 13. oktobra na športno-naravoslovnem taboru v CŠOD Vojsko nad Idrijo, kjer smo realizirali kar nekaj dnevov dejavnosti. Bili smo na več pohodih (tudi na nočnem), na travniku smo spoznavali rastline in izvajali različne igre, plezali smo po umetni in naravni steni, streljali z lokom, spoznali živali doma Vojsko ter si v gozdu izdelali čisto prave bivake. Preizkusili smo se v klekljanju ter pripravili idrijske žlikrofe, po katerih je Idrija še posebej znana.
Učitelji v domu so bili prijazni in zabavni. Naučili so nas veliko novega. Tudi naši učiteljici Andreja in Lidija ter učitelj Matevž so nam radi pomagali, za kar se jim lepo zahvaljujemo.
Hrana v domu je bila okusna, najbolj všeč so nam bili zajtrki. V petek smo se polni novih doživetij in znanj prijetno utrujeni vrnili domov.

Stela in Sofija, 7. b

Več fotografij si oglejte v fotogaleriji.