Zbiram, zbiram, zbiram … star papir

Od ponedeljka, 4. aprila 2022, do četrtka, 7. aprila 2022, bo med 16.00 in 18.00 potekala zbiralna akcija starega papirja. Zabojnik bo postavljen na šolskem dvorišču. Zbiramo samo star papir, saj Dinos kartona ne odkupuje. Če poznate kakšno ustanovo, ki trenutno prazni svoj arhiv, jo lahko povabite, da prispeva odvečni papir naši zbiralni akciji.

Spomladanska zbiralna akcija bo tekmovalne narave. Papir bomo tehtali in vodili evidenco zbranega papirja na posameznega učenca ter posamezni razred. Ob zaključku akcije bomo razglasili najuspešnejše “zbiralce” –  tri posameznike in razred, ki bo zbral največ starega papirja (št. kilogramov na posameznega učenca). Nagrade bodo zares mikavne.

Izkupiček od zbranega papirja bomo namenili šolskemu skladu, ki sofinancira različne obogatitvene dejavnosti na šoli.

Hvala, da sodelujete v okoljskih in dobrodelnih šolskih akcijah.

Članice šolskega sklada