Informacija glede uporabe elektronskih pripomočkov v šoli

Učiteljski zbor je 12. 3. 2019 sprejel sklep, da je uporaba elektronskih pripomočkov (t. i. pametnih ur in drugih elektronskih naprav) v času pouka, med odmori in organiziranimi dejavnostmi v šoli in izven nje prepovedana.
V primeru kršitve bomo elektronski pripomoček (pametno uro, multimedijski predvajalnik, zabavno elektroniko, telefon …) učencu odvzeli in ga shranili v tajništvu, kjer ga bodo lahko prevzeli le učenčevi starši v prisotnosti strokovnega delavca.
Ponovno poudarjamo, da je fotografiranje, prisluškovanje in glasovno ter slikovno snemanje sošolcev in ostalih učencev, učiteljev in drugih zaposlenih brez njihovega soglasja (137. in 138.  člen Kazenskega zakonika) strogo prepovedano.