Kla kla klasika navdušila

Petega februarja se je ponedeljkovo dopoldne našim učencem 6.-9. razreda izteklo izredno hitro, saj jih je predstava Kla kla klasika dr. Igorja Sakside in reperja Roka Terkaja, bolj znanega pod umetniškim imenom Trkaj, izredno navdušila. Poslušati klasične slovenske avtorske in ljudske pesmi v reperski predelavi ali v vrhunski interpretaciji dr. Sakside je bil navzočim pravi užitek. Dvorana Doma na Vidmu, ki so jo poleg naših napolnili še učenci višjih razredov OŠ Toneta Tomšiča iz Knežaka in OŠ Antona Žnideršiča, je dihala z nastopajočima.
Aplavz pa so si zaslužili tudi učenci, ki so suvereno nastopili pred številnim občinstvom: naš Kristian Valenčič iz 6. a razreda ob spremljavi osmošolk Mance Frank, Zoje Keuc in Lee Vodopivec s svojo rep pesmijo, nato pa še skupina treh učencev iz OŠ A. Žnideršiča.

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji (Foto: T. M.).

Preberite, kaj je učence še posebej navdušilo.

• Bilo mi je zelo zabavno, ko smo skupaj peli. Najlepše mi je bilo, da sem se lahko fotografirala s Trkajem. (Najla Ahmetašević, 6. a)
  • Bilo je zabavno, a tudi poučno. (Žana Logar, 6. a)
  • Še posebej mi je bil všeč začetek, ko je reper neprestano prekinjal profesorja. (Sara Bratuž, 6. a)
  • Ful carsko. Dr. Igor Saksida in Trkaj sta super, pohvalila sta tudi mojo pesem. Super mi je bilo, ko je dr. Saksida namesto Marko skače začel peti Kristian skače. (Kristian Valenčič, 6. a)