Obvestilo za starše

Kot verjetno že veste, bo prihodnji teden, od 19. do 24. oktobra, za učence od 6. do 9. razreda pouk potekal na daljavo, in sicer obvezni in razširjeni program po ustaljenem urniku.
Učitelji bodo učencem navodila za delo dajali v Arnesovih spletnih učilnicah, do katerih učenci lahko dostopajo z AAI prijavo. V času od 7.35 do 13.50 bodo učitelji (po predhodnem dogovoru) lahko z učenci stopili v stik tudi prek videokonferenc, zato naj bodo v tem času dosegljivi.
Učenci naj k delu na daljavo pristopijo odgovorno, zato vas prosimo, da jih spodbujate k rednemu opravljanju šolskih obveznosti. V primeru kakršnihkoli težav se učenci ali starši obrnite na razrednika ali na svetovalno delavko. Če otrok zboli, vas prosimo, da tudi o tem obvestite razrednika, da bomo vedeli, zakaj je morda učenec manj odziven.

O tem, kako bo potekal pouk po počitnicah, vas bomo pravočasno obvestili.

Ostanite zdravi.