Božično-novoletni ples

V četrtek, 21. decembra 2017, smo devetošolci za učence od šestega do devetega razreda pripravili ples. Na njem smo se vsi zelo zabavali, plesali smo vse – od polke in valčka do rokenrola. Pripravili smo tudi tri zelo zanimive igre, pri katerih smo res uživali, saj so nas nasmejale.
Vsi devetošolci bralcem prispevkov na naši spletni strani želimo vesele božične praznike in veliko veselja ter sreče v novem letu.

Učenci 9. a in 9. b razreda

Prilagamo nekaj vtisov učencev, fotografije pa si lahko ogledate v fotogaleriji.

• Zabavno je bilo. Najbolj sem užival v plesu. (Adijan B., 8. a)
  • Bilo je zabavno, osebno mi je bil ples zelo všeč. Menim, da je bil to najboljši ples do sedaj. Na koncu smo bili zelo utrujeni, a smo se imeli lepo. (Saša L., 8. a)
  • Bilo je zakon. Vzdušje je bilo super. To je bil moj prvi ples in bil je zelo dobro organiziran. (Kristijan V., 6. a)
  • Bilo je nepozabno. Igre so bile dobre in zelo domiselne. Najbolj se mi bo v spomin vtisnil trenutek, ko so me razglasili za najboljšo plesalko. (Anja Š., 6. a)