Ekskurzija za nadarjene, vedoželjne in ustvarjalne učence

V petek, 13. 5. 2016, smo osnovne šole v občini Ilirska Bistrica organizirale ekskurzijo za nadarjene, vedoželjne in ustvarjalne učence. Iz naše šole se je poučnega izleta udeležilo tudi 20 učencev od 6. do 9. razreda.
Najprej smo odšli na Ljubljanski grad, kjer smo si ogledali predstavo Časovni stroj in na prav poseben način spoznali zgodovino Ljubljanskega gradu in mesta Ljubljana. Sledila sta sprehod po prestolnici in obisk Cankarjevega doma, kjer smo s pomočjo razstave Nikola Tesla – človek prihodnosti spoznali življenje in delo tega velikega znanstvenika in izumitelja.
Stroške vstopnin je za naše učence poravnal Šolski sklad OŠ Dragotina Ketteja, stroške prevoza pa Občina Ilirska Bistrica.

ljub_08 ljub_04 ljub_01 ljub_02ljub_03 ljub_05 ljub_06 ljub_07 ljub_09 ljub_10