OBVESTILO – DELOVNA SOBOTA, 2. 2. 2019

Spoštovani starši, spoštovani skrbniki!

V skladu z Letnim delovnim načrtom OŠ Dragotina Ketteja Ilirska Bistrica 2018/19 ter šolskim koledarjem (2. odstavek 4. člena Pravilnika o koledarju; Uradni list RS, št. 50/12 in 56/12 – popr.) imamo v soboto, 2. februarja 2019, delovni dan. V posameznem šolskem letu mora biti najmanj 189 šolskih dni za učence od 1. do 8. razreda, za učence 9. razreda pa najmanj 174 dni.
Na delovno soboto bomo imeli pouk po običajnem sredinem urniku.
Delovni dan imajo vsi učenci od 1. do 9. razreda. Delovna sobota je normalen delovni dan, zato je prisotnost otrok v šoli obvezna in ne prostovoljna.
Učenci bodo imeli organizirano dopoldansko malico, kosilo tudi. Učence lahko tudi pravočasno odjavite od obroka.
Šolski avtobusni prevozi, privozi in odvozi bodo organizirani po običajnem voznem redu.

Lepo pozdravljeni,

Ester Juriševič, v. d. ravnateljice