Od tedna do dneva otroka

V tednu otroka smo v jutranjem varstvu pričeli z izdelovanjem  penastih žog. Navdušenje nad tovrstno delavnico se je med učenci hitro razširilo v pravo žogomanijo in trajalo še poldrugi mesec. Zadovoljstvo, ki ga lahko občutimo po dobro opravljenem delu, je dobilo poskočno, okroglo obliko, ki je še posebej razgibalo najmlajše. Ker pa vsi prvošolci niso v jutranjem varstvu, kjer so si starejši že izdelali žoge, so to priložnost dobili v družbi starejših učenk, in sicer Vite Gombač in Špele Ujčič, ki sta za en dan postali učiteljici. Z njuno pomočjo pri striženju in izdelavi so v oddelku 1. razreda podaljšanega bivanja obeležili dan otroka.

Učiteljice JV in PB