Rekordna spomladanska akcija zbiranja starega papirja, zbranih več kot 21 ton papirja

Med 21. in 26. aprilom 2017 je na šoli potekala spomladanska akcija zbiranja starega papirja, ki je bila tudi tokrat zelo uspešna. Učenci, starši in učitelji smo zbrali 21631 kg in šolski sklad obogatili za več kot 1500 €.
V četrtek, 15. 6. 2017, smo razglasili skupne rezultate jesenske in spomladanske akcije in nagradili 3 posameznike, najboljši razred in požrtvovalne pomočnike.
V obeh akcijah so največ papirja zbrali:

• Maja Palcich, 6. a – 2201 kg
  • Zarja Kovačič Štefančič, 2.a – 1350 kg
  • Lara Poljšak, 3.a in Rok Poljšak, 1.a – vsak po 1000 kg.

Prvouvrščena Maja Palcich je za nagrado prejela darilni bon v vrednosti 20 EUR v trgovini A3 Moda, drugouvrščena Zarja Kovačič Štefančič je prejela rokometno žogo in družinsko pico v piceriji Tomex, tretjeuvrščena Lara in Rok Poljšak pa družinsko pico v piceriji Tomex.
Najuspešnejši razred je bil 6. a. Zbrali so kar 3334 kg. Prejeli so bon za pustolovski park Postojna ter vožnjo z vlakom.
Sladko nagrado sta si prislužila Eneja Štemberger in Jan Zorc, in sicer za vsakodnevno pomoč pri tehtanju in spravi papirja.
Zahvaljujemo se vsem učencem ter staršem in starim staršem, ki so pomagali pri izvedbi akcije.
Posebna zahvala gre donatorjem trgovini A3 Moda in piceriji Tomex.
S starim papirjem prisluženi denar z zbiralnih akcij bomo namenili pomoči učencem pri plačilu ekskurzij (vstopnine, prevozi), subvencioniranju kosil, nakupu športnih pripomočkov in didaktičnih pripomočkov za učence s posebnimi potrebami ter popestritvi ponudbe za nadarjene učence.
Z zbiranjem papirja nadaljujte tudi v času počitnic, saj nas jeseni čaka nova akcija zbiranja starega papirja.

Članice šolskega sklada