Tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike

Tudi letos so učenci naše šole sodelovali na tekmovanju iz znanja matematike. Učenci od 1. do 7. razreda so se udeležili tekmovanja za Kenguru Vegovo priznanje, učenci 8. in 9. razreda pa tekmovanja za Vegovo priznanje. Šolsko tekmovanje je potekalo v  četrtek, 21. 3. 2024. Udeležilo se ga je 119 učencev. Od tega se je 7 učencev od 6. do 9. razreda uvrstilo na regijsko tekmovanje, ki je potekalo v četrtek, 4. 4. 2024, v Knežaku. Zelo uspešni učenci so bili  David Tarić, Tadej Batista, Aleksis Gulja, Jan Hrvatin, Aleks Poklar in Zarja Kovačič Štefančič, ki so osvojili bronasto Vegovo priznanje.

Vsem tekmovalcem pohvale za sodelovanje, prejemnikom priznanj in njihovim mentoricam pa iskrene čestitke.

Mariza Močnik, vodja tekmovanja