Zaključek šolskega leta 3. a razreda

nevica
V ponedeljek popoldne smo se učenci 3.a razreda z učiteljico in starši odpravili peš na Črne njive. Najprej smo tekmovali kvizu.V znanju 3. razreda smo premagali naše mame. Sledila je malica:hrenovke, kruh, veliko sadja, sladkih dobrot, ki so jih pripravile naše mame in seveda pijača. Otroci smo se poigrali na igralih, starši pa so se družili in klepetali. Sledila je nogometna tekma med nami in našimi očeti. Fantje in dekleta smo združili moči in nismo dovolili očetom zmagati. Tekma se je končala neodločeno. 2 : 2. Ker so nam med tekmo pošle moči, smo se okrepčali s sadjem, sladkimi dobrotami in pijačo.
Zaradi bližajoče teme se je naše druženje bližalo koncu. Peš smo se vrnili pred šolo, kjer smo se še odžejali in v poznih večernih urah razšli.
Zahvaljujemo se staršem, za nepozabno popoldne, za vse dobrote, ki so naj jih pripravili in seveda za veselo druženje.
                                                                                                               Učenci 3.a razreda z učiteljico Nevico