Novoletna prireditev »Kette ima talent«

V petek, 23. decembra, je učence naše šole obiskal dedek Mraz. Najprej se je na rdečem hodniku ustavil pri učencih 1., 2. in 3. razreda. Zapeli so mu nekaj pesmic in se z njim pogovorili, dedek Mraz pa jim je izročil darila. Učenci so ga pospremili na modri hodnik, kjer se je ob 10.30 pričela prireditev »Kette ima talent«. Dedek Mraz, ki je bil tudi član komisije, je nagovoril učence in ob zaključku zelo pohvalil vse nastopajoče talente, saj so se izkazali na različnih področjih: plesu, petju, igranju na različne instrumente, risanju in hoji po rokah.
Učenci in učitelji smo na prireditvi počastili tudi 26. december, dan samostojnosti in enotnosti, in prešerno razpoloženi zaključili zadnji šolski dan v koledarskem letu 2016.

novo_04 novo_15 novo_28 novo_25 novo_29 novo_33

Več fotografij si oglejte v galeriji. (Foto: N. I. in T. M.)