Sliki kratkočasnici uspešno prodani na dražbi

Po dobrodelni prireditvi Bistrc za Slovenijo, ki se je odvijala v soboto, 16. septembra 2023, v Parku Nade Žagar, Kindlerjevem parku in bližnji okolici, je po zaslugi gospoda Sergeja Hofmana, na Facebooku stekla še dobrodelna spletna dražba za odkup dveh slik kratkočasnic, ki sta nastali na stojnici naše šole v času omenjene prireditve. Za 400 evrov sta bili prodani najboljšemu ponudniku – domačemu družinskemu podjetju IRBIS d. o. o.

Hvala gospodu Sergeju Hofmanu za uspešno izvedeno spletno dražbo in podjetju IRBIS za velikodušno ponudbo in nakup slik!

Hvala tudi vsem obiskovalcem sobotne prireditve, med katerimi je bilo veliko naših učencev in njihovih staršev. Z obiskom naše stojnice in s svojim trudom ste pripomogli, da sta kratkočasnici barvno oživeli.

Hvala za dobrodelni dogodek, v okviru katerega je tudi naša šola pripomogla zvišati končno številko zneska, namenjenega popoplavni obnovi občine Luče v Zgornji Savinjski dolini.

Laura Novak