Pestri februar

Na šoli bodo februarja (svečana) potekale pestre in zanimive dejavnosti.
Najprej bomo počastili Prešernov dan. Učenci od 6. do 9. razreda bomo, kot že nekaj preteklih let, prve šolske ure brali leposlovna dela po lastni izbiri. Kulturni dan bomo zaključili z ogledom predstave KLA KLA KLASIKA v izvedbi dr. Igorja Sakside in raperja Trkaja, in sicer v ponedeljek, 5. februarja.
V sredo, 7. februarja, bomo prvo šolsko uro prisluhnili šolski radijski oddaji, posvečeni prazniku slovenske kulture.
Še posebno pestro in živahno bo tudi 13. februarja, ko se bomo našemili in se v pustni povorki sprehodili po mestnih ulicah.
Pustu bo sledilo valentinovo. Naj ga obeleži vsak po svoje: zaljubljeni z metuljčki v trebuhu, ostali pa v pričakovanju pomladi.
Obeta se nam tudi športni dan, ki ga bomo preživeli na snegu in na drsališču. Upamo, da nam vreme ne bo nagajalo.

Najboljše pa nas čaka v predzadnjem februarskem tednu. Veste, kaj bo to?
P O Č I T N I C E!!! Komaj že čakamo in se veselimo prostih dni.