Prireditev ob dnevu državnosti in zaključku pouka

Kateri dan je v šoli najlepši? Zadnji, seveda, dan, ko nobeden od učiteljev ne razlaga nove snovi, ne pregleduje ali daje domačih nalog, nobeden ne preverja ali ocenjuje znanja. To je dan, ko učenci prejmejo spričevala, pohvale in priznanja ter z njimi odhitijo v čudoviti svet najdaljših in najslajših počitnic.
Da bi bil zadnji šolski dan v šolskem letu 2015/2016 še lepši, bomo v petek, 24. junija, ob 10. uri v veliki dvorani Doma na Vidmu pripravili zaključno prireditev z naslovom NAJLEPŠI ŠOLSKI DAN. Posvečamo jo zaključku pouka in dnevu državnosti, ki ga praznujemo na prvi dan počitnic. Na njej bomo kaj zanimivega prebrali, recitirali, peli in plesali. Obiskala nas bo Sneguljčica. Morda pa pridejo tudi palčki.
Komaj čakamo, saj bomo potem lahko vzkliknili: Živele počitnice!

ozadje_2