Športni dan 2. a in 2. b razreda

V ponedeljek, 20. junija 2022 smo se drugošolci skupaj z učiteljicami odpravili na pohod na Črne njive. Ko smo v nahrbtnike pospravili malice in napitke, smo se za šolo prešteli ter odpravili po asfaltni cesti čez bistriško pokopališče in mimo kamnoloma športni dan začeli v dobrem tempu. Predvidevali smo, da bo taka pot bolj senčna ter ugodnejša za premagovanje strmih in ovinkastih klancev. Ko smo po dobri uri hoje le prispeli na Črne njive, smo bili že dodobra lačni in žejni. Na klopcah smo pomalicali, si odpočili in malce poklepetali. Nato smo pot nadaljevali proti vasi Jasen. Tokrat nam je bilo lažje, saj smo po makadamski cesti hodili navzdol. Zaradi sončnih žarkov, smo z vmesnimi postanki še naprej premagovali žejo. Prijetno utrujeni in dobre volje, da smo svoj pohod uspešno izpeljali, nas je na koncu najbolj razveselil pogled na našo šolo.

Učenci drugih razredov