Valeta na OŠ Dragotina Ketteja

Valeta 2015valeta_15_3

V petek, 12. junija 2015, se je od osnovnošolskih klopi poslovila še ena generacija učencev.
Ob tej priložnosti so se devetošolci sprehodili do starega dela mesta in četrtkovo popoldne popestrili z pesmijo in s plesom.
Za starše, sorodnike in učitelje so pripravili zanimiv program. Predstavili so se s petjem in filmom. S številnimi fotografijami so v spomin priklicali preteklih devet let.
Ravnateljica je učencem podelila priznanja in pohvale. Teh je bilo veliko, saj so učenci pridno tekmovali in zastopali šolo na različnih področjih.
Od 34 učencev bi 9. razred z odličnim uspehom zaključile 4 učenke. Najuspešnejša učenka v tem šolskem letu je bila Pia Jenko, ki je dosegel najvišje ocene pri vseh predmetih.
Ob koncu so devetošolci ključ, ki so ga celo leto skrbno varovali, predali bodočim učencem zaključnega razreda.
Po zaključenem uradnem delu smo se skupaj posladkali in poklepetali.