Gostili bodoče prvošolce

V ponedeljek, 5. junija 2017, smo gostili bodoče prvošolce. V šolo so jih pospremile vzgojiteljice in spremljevalke obeh bistriških vrtcev. Otroke, ki niso vključeni v vrtec, so v šolo pripeljali starši.
Bodoči učenci so naprej slišali šolski zvonec in začutili utrip šole v času odmora. Sledila sta ravnateljičin nagovor in kratek kulturni program z nastopoma pevskega zbora učencev 1. razreda in dekliške plesne skupine iz 6. razreda. Bodoči Kettejevi učenci so nato odšli v učilnici 1. a in 1. b razreda, izkusili, kako poteka čisto pravi pouk in spoznali, kaj so se letošnji prvošolci naučili v 1. razredu. Izdelali so papirnate metuljčke in zapeli pesmico. Otroci, ki se bodo šolali na sosednji šoli, so se v telovadnici preizkusili v spretnostnem poligonu.
Prijetno druženje se je zaključilo v jedilnici ob soku, bonbonih in kratkem klepetu.