Obvestilo učencem in staršem pred začetkom pouka

Spoštovani učenci in starši!

Dolge počitnice so vam gotovo postregle veliko novih in čudovitih izkušenj, sedaj pa je čas, da se, učenci, po oddihu ponovno vrnete v šolske klopi, kjer boste pridobili nova znanja in veščine za življenje. Učitelji smo na novo šolsko leto dobro pripravljeni in vse učence prav z veseljem pričakujemo.

Pred začetkom pouka bi z vami podelili še nekaj informacij o poteku prvega šolskega dne:

• Učenci, ki za prihod v šolo ne uporabljate šolskega avtobusa, v šolo pridite v času od 7.20 do 7.30.
  • Prevozi s šolskimi avtobusi bodo organizirani, vozni red bo objavljen na šolski spletni strani.
  • Prvi šolski dan boste učenci od 2. do 9. razreda s poukom pričeli ob 7.35 v matičnih učilnicah (razpored matičnih učilnic in razredničark je v spodnji tabeli). Učenci od 4. do 9. razreda boste imeli prvi dve uri razredno uro z razredničarko, nato pa bo sledil urnik po petkovem urniku le do 6. šolske ure (urniki so objavljeni na tej povezavi: https://www.os-dk.si/urniki/).

S seboj prinesite copate in potrebščine za pouk. Učenci boste v šoli prejeli malico, kosilo in popoldanska malica pa bosta na voljo od ponedeljka, 4. septembra dalje. Organizirana bosta jutranje varstvo (od 6. ure dalje) in podaljšano bivanje.

• Učiteljice učencem 2. in 3. razredov priporočajo, naj prinesejo vse pripomočke, če jih bodo do šole pospremili starši, sicer pa samo potrebščine v skladu s petkovim urnikom.
RazredMatična učilnicaRazredničarka/razrednik
2. Aučilnica 2. A – rdeči hodnikJožica Novak
2. Bučilnica 2. B – rdeči hodnikHelena Iskra
3. Aučilnica 3. A – rdeči hodnikAna Rozman
3. Bučilnica 3. B – rdeči hodnikNevica Iskra
4. Aučilnica 4. A – modri hodnikPolona Benigar
4. Bučilnica 4. B – modri hodnikMetka Šestan
5. Aučilnica 5. A – modri hodnikMirjana Tomažič
5. Bučilnica 5. B – modri hodnikKlaudia Turković
6. AKEM – zeleni hodnikMariza Močnik
6. Bučilnica ANG1 – kletni prostoriMojca Podboj
7. ASLJ 2 – zeleni hodnikMateja Šepić
7. BBIO – zeleni hodnikNina Močilnikar Sedmak
8. AMAT – zeleni hodnikVesna Boštjančič
8. BGEO – zeleni hodnikMartina Petek Gojak
9. ASLJ 1 – modri hodnikDragica Štemberger Maljavac
9. BZGO – zeleni hodnikTadeja Možina

Veselimo se srečanja z vsemi učenci, prav posebno pa s prvošolci, ki se nam bodo pridružili 1. septembra ob 9. uri.

Lepo vas pozdravljamo.

Šolski kolektiv