Božički za en dan

Trije dobri možje že hodijo naokrog, česar se zavedajo tudi naši učenci. Ob pogovoru, da nekaterih otrok dobri možje ne obiščejo, da ti otroci ne dobijo daril in da njihovi starši delajo le za golo preživetje, je bila v 3. b razredu sprejeta odločitev, da bodo učenci, njihovi starši in učiteljica skupaj postali Božički za en dan ter enemu otroku iz socialno ogroženega okolja pripravili darilo. Njihova učiteljica Nevica jih je prijavila na akcijo Božiček za en dan in izbrala malega nadobudneža. Vsak učenec je za darilo v šolo prinesel eno stvar, ki se ji je odrekel. Darilno škatlo so napolnili s stvarmi za osebno higieno, s šolskimi potrebščinami, z raznimi igrami, oblačili in sladkarijami.

Učiteljica Nevica in učenci 3. b razreda so se s tem pridružili vseslovenski dobrodelni akciji, za kar si zaslužijo vse pohvale! Bravo!