Bistriški župan Emil Rojc je v sredo, 8. 6. 2016, na gradu Prem sprejel letošnje najboljše devetošolce

Na že vpeljanem sprejemu najboljših učencev devetošolcev naše občine smo bili učenci, razredniki in ravnatelji v okrilju mogočnega srednjeveškega  premskega gradu častni županovi gostje. Gospod Emil Rojc je vse prijazno pozdravil in posebej spodbudno nagovoril devetošolce, ki so osnovno šolo zaključili z odliko. Zbrani so bili učenci iz vseh sedmih osnovnih šol v občini.
OŠ Dragotina Ketteja so ponosno in mladostno razigrano zastopali učenci Jurij Krebelj, Tomaž Maljavac in Mia Valenčič iz 9. a razreda ter Sara Batista, Blaž Frank, Žana Radivo in Klavdija Ujčič iz 9. b razreda.
Na fotografijah Mie in Klavdije ne boste zasledili, ker sta sočasno nastopali pred učenci hrpeljske osnovne šole v muzikalu Čarovnija.
Vsak učenec je poleg čestitk v dar prejel še spominsko monografijo Občine Ilirska Bistrica.

Ester Juriševič, ravnateljica

prem_1 prem_2