Šolska knjižnica

Knjižničarka:

Heda Vidmar – heda.vidmar(na)guest.arnes.si

Urnik izposoje: vsak šolski dan od 7.00 do 7.30 in  11.15 do 14.00
Šolska knjižnica je namenjena vsem učencem (mladinski oddelek) in delavcem šole (strokovna knjižnica). Vodi jo knjižničarka Heda Vidmar. Na razpolago je leposlovna in strokovna literatura ter številne revije in časopisi. Vse gradivo je računalniško obdelano.

DEJAVNOSTI, KI POTEKAJO V ŠOLSKI KNJIŽNICI

1. MLADI ASISTENT – KNJIŽNIČAR

Učenci prostovoljci po pouku pomagajo pri izposoji knjig in drugem delu v knjižnici.

2. KETTEJEVA BRALNA ZNAČKA

V knjižnici je na posebnem mestu zbrana literatura za Kettejevo bralno značko za učence od  1. do 9. razreda.

Bralna sezona se prične 17. septembra (dan zlate slovenske knjige), zaključi se 2. aprila, ob svetovnem dnevu mladinske literature.

3. UČBENIŠKI SKLAD

Učenci si lahko brezplačno izposodijo  komplete učbenikov. Ob koncu šolskega leta morajo učenci vrniti učbenike nepoškodovane.

4. DRUGE DEJAVNOSTI

Razstave, urejanje panojev ob posebnih dnevih …

Članarina za učence: 0,00 €

(Skupno 356 obiskov, današnjih obiskov 1)