Dodatna pojasnila glede pouka na daljavo

Spoštovani!

Osnovni namen zaprtja šol v tem tednu je, da se omeji širjenje virusa in se v tem tednu najde neke ustrezne rešitve za pouk na daljavo, ki bodo v skladu tudi z rešitvami, ki jih bo predlagalo MIZŠ in ostale institucije, ki se s šolstvom ukvarjajo. Ker smo se za pouk na daljavo odločili že v prejšnjem tednu, smo se odločili, da za ta teden to izvedemo kot smo načrtovali in ne bomo ta teden popolnoma prekinili z delovanjem šole. Tako ste ali še boste danes tudi preko predstavnikov staršev/skrbnikov (in razrednikov v eAsistenu-če bo delovalo) prejeli navodila za delo na daljavo za ta teden. V tem tednu se bomo potrudili, da vzpostavimo stik z vsaj enim staršem in iskali tudi druge ustrezne rešitve za izvajanje pouka na daljavo.
Jutri bo kot dogovorjeno šola odprta od 7 h do 9 h in od 14 h do 16 h, da lahko pridete po pripomočke. Pozvonite prosim.

Lepo vas pozdravljamo, predvsem pa ostanite zdravi.