Dragi učenke in učenci, šola vas že željno pričakuje!

V novo šolsko leto bomo skupaj vstopili v ponedeljek, 3. septembra 2018.

1. Učenci od 2. do 9. razreda se boste z razredniki srečali ob 7.35 na hodnikih, nato se boste napotili v matične učilnice, zato imejte s seboj copate.
  2. Ob 9.10 bo malica, ki jo boste prejeli vsi učenci.
  3. Po malici sledi pouk po urniku (glejte povezavo eAsistent) vendar le do zaključka 5. šolske ure pouka (oz. do 11.55).  Učenci, prinesite potrebna gradiva in pripomočke po ponedeljkovem urniku. Učiteljice 2. in 3. razredov priporočajo, naj učenci čimprej prinesejo vse pripomočke.
  4. Prvi šolski dan bo poskrbljeno za jutranje varstvo in podaljšano bivanje.
  5. Kosila prvi dan ne bo.
  6. Šolski prevozi bodo potekali po veljavnem urniku iz šolskega leta 2017/2018.

Prvi šolski dan bo pravi praznik za prvošolce. Učiteljice jih bodo ob 10. uri pričakale na modrem hodniku, kjer bodo ob kulturnem programu skupaj naredili prve korake v svet  šolskega življenja.
Učitelji in vsi ostali delavci šole se vas, učenk in učencev, že veselimo.

Ester Juriševič, ravnateljica

Sprejem in pozdrav učencev od 2. do 9. razreda