Državno tekmovanje iz znanja Vesele šole

Na naši šoli je v sredo, 13. aprila 2022, potekalo državno tekmovanje iz znanja Vesele šole. Nadobudnih tekmovalcev je bilo kar devetintrideset, prišli so iz desetih osnovnih šol Primorsko-notranjske regije. Spremljale so jih njihove mentorice.

Zbrali so se na šolskem dvorišču, kjer sem jih pozdravila kot organizatorica tekmovanja, nato pa so se tekmovalci in njihovi učitelji odpravili na zeleni hodnik. Tam jih je pričakala ravnateljica Aleksandra Vadnjal in jih nagovorila, da so se lahko na naši šoli počutili bolj domače.

Ko je bilo tekmovanja konec, so se učenci osvežili s sadjem in pijačo. Polni upanja na čim boljše rezultate in na ponovno srečanje smo se v prijetnem vzdušju razšli in si zaželeli vse dobro.

Učiteljica Metka Šestan, organizatorica državnega tekmovanja