Košarkar naj bo

Decembrske dneve je učencem od četrtega do devetega razreda polepšal novi slovenski otroško-mladinski film Košarkar naj bo, ki so si ga ogledali v petek, 15. decembra 2017, v Domu na Vidmu. Film je naše šolarje navdušil, saj je bil po mnenju večine smešen, zabaven, tudi poučen. Kaj pa so še napisali o njem? Preberite.

• Zelo smešno mi je bilo, ko je Ranta z žogo zadel hišnika namesto koš. (Nika Ujčič, 4. a)
  • Najbolj smešno mi je bilo, ko je bil Ranta vprašan, koliko vrst sadnih dreves je v Sloveniji, in je odgovoril: “Velik.” (Nikola Mušević, 4. a)
  • V spomin se mi je vtisnilo to, da sta Ranta in njegov prijatelj priredila zabavo, po kateri je bilo vse razmetano. Počistila sta, a tik preden sta se vrnila starša, sta razbila vazo. (Leila Smolinsky, 4. a)
  • Všeč mi je bilo, ker je Ranta kar naenkrat postal zvezda. (Mia Kezić, 4. b)