Občinsko tekmovanje Šolski plesni festival

18 plesalk in plesalcev B kategorije (4. – 6. razred) in 9 plesalk C kategorije (7. – 9. razred) iz naše šole se je v torek, 12. 4. 2016, preizkusilo na občinskem tekmovanju v plesu za osnovne šole, ki se je odvijalo v telovadnici OŠ Antona Žnideršiča.
Osnovno šolo Dragotina Ketteja je na občinskem tekmovanju v plesu zastopalo 27 plesalk in plesalcev, od tega 18 v B kategoriji (4. – 6. razred) in 9 v C kategoriji (7. – 9. razred). Tekmovanje se odvijalo v torek, 12. 4. 2016, v telovadnici OŠ Antona Žnideršiča. Plesalci in plesalke projekta Šolski plesni festival so odplesali 3 plese: pop, hip hop in latino ter bili za vsakega ocenjeni s strani 3 žirantov. V B kategoriji je mesto »naj plesalke« osvojila Sofija Martini, medtem ko je med fanti izstopal Luka Boštjančič. V starejši starostni skupini pa je »naj plesalka« postala Monika Šircelj. Šest najboljših v vsaki skupini se je uvrstilo na področno tekmovanje, ki se bo odvijalo v torek, 10. 5. 2016, v Novi Gorici.

Iz B kategorije so se na področno uvrstili:

• Luka Boštjančič,
  • Sofija Martini,
  • Eneja Štemberger,
  • Monika Logar,
  • Stela Kmetec Razpor,
  • Marina Smrdelj in
  • Sara Negro.

Iz C kategorije so se na področno tekmovanje uvrstile:

• Monika Šircelj,
  • Kaja Maljevac,