SLOVENSKI KULTURNI PRAZNIK IN MI

V počastitev slovenskega kulturnega praznika smo v ponedeljek, 9. februarja, na šoli pripravili prireditev, na kateri sta imeli glavno vlogo slovenska umetniška beseda in slovenska glasba v izvedbi učencev od prvega do devetega razreda.
Učenci od 7. do 9. razreda ter njihovi učitelji smo pretekli teden (2. ̶  5. februarja) od ponedeljka do četrtka vse prve šolske ure pouka zamenjali z individualnim branjem knjig v okviru projekta Mi beremo, ki smo mu zvesti že peto leto zapored. Vreme nam je preprečilo, da bi Prešernov dan obeležili kot nadaljevanje te dejavnosti v petek, 6. februarja.
Šestošolci, ki so pretekli teden pridobivali ali izpopolnjevali smučarske veščine v Cerknem, pa bodo uživali v branju od torka, 10., do petka, 13. februarja.
Dragica Š. Maljavac, vodja projekta Mi beremo