Z angleškimi pesmicami v praznični čas

Spreading the holiday spirit

Učenci 1., 2., 3. in 4. razredov so se neizmerno veselili trenutka, ko so lahko svoje znanje angleščine pokazali in izrazili na odru. Učenci radi nastopajo, ali z recitacijo, petjem ali s plesom, treme in zadrege se prelivajo v domišljijsko ustvarjanje, ki je nadgradnja rednemu šolskemu delu.
Pridno so vadili, prepevali in poplesavali, sledili navodilom mentorice in bili kaj hitro pripravljeni, da nastopijo na šolski novoletni prireditvi, ki so jo skupaj z mentorico pripravili za učence razširjenega programa od 1. do 5. razreda.
Prešerno so se smejali, nagajivo poskakovali in suvereno ter ponosno zapeli angleške pesmi o zimi in praznikih, ki jih vsi veselo pričakujejo.

Želimo vam mirne, vesele, nagajive, slastne in smeha ter sreče polne praznike.

Učenci 1., 2 triade in mentorica Anja Frank