Zaključek bralne značke s Primožem Suhodolčanom

V četrtek, 25. aprila 2024, je nadobudne mlade bralce obiskal priznani otroški in mladinski pisatelj Primož Suhodolčan. V Domu na Vidmu so lahko učenci OŠ Dragotina Ketteja, OŠ Antona Žnideršiča, OŠ Jelšane, OŠ Kuteževo in OŠ Rudolfa Ukoviča Podgrad uživali in se zabavali ob pisateljevem duhovitem pripovedovanju o njegovih številnih bolj ali manj nerodnih življenjskih dogodivščinah, zaradi katerih mu, kot nam je zaupal, ni nikoli dolgčas. Občinstvu v dvorani je čas minil, kot bi trenil – tako kot mine tudi ob prebiranju dobrih zgodb.

Čestitke vsem, ki so bralno značko uspešno opravili, še posebej zlatim bralcem, tj. tistim, ki so značke in priznanja osvojili v vseh devetih letih šolanja. Za konec so se ti devetošolci s Primožem Suhodolčanom lahko fotografirali.

Srečanje je potekalo v sodelovanju z Društvom slovenskih pisateljev v okviru programa Povabimo besedo, ki ga sofinancira Javna agencija za knjigo RS.

Meta Frank, knjižničarka na OŠ Dragotina Ketteja