Dragi učenci, spoštovani starši in skrbniki!

V ponedeljek, 1. junija 2020, se v šolo vračate učenci 4. in 5. razreda, v sredo, 3. junija 2020, pa še učenci od 6. do 8. razreda.

Podrobnejša navodila o poteku pouka vam bodo posredovali razredniki.

Pomembno je, da se v šolo vrnete samo zdravi učenci. V skladu s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje (v nadaljevanju NIJZ) mora šola ob vašem prihodu obvezno pridobiti Izjavo staršev pred prvim ponovnim vstopom otroka v šolo, s podpisom katere starši oz. skrbniki potrdite, da je otrok zdrav.

Priporočeno je, da učenci v šolo pridete peš, s kolesom (tisti, ki imate kolesarski izpit) ali pa da starši oz. skrbniki otroke pripeljete individualno. Šolski avtobusi bodo zjutraj vozili po že ustaljenem voznem redu, v ponedeljek, 1. junija 2020, in v torek, 2. junija 2020, bo na voljo samo 1. avtobusni odvoz. O morebitnih spremembah glede tega vas bomo pravočasno obvestili.

Kljub sproščanju posameznih ukrepov je pomembno, da še najprej upoštevamo vsa higienska priporočila NIJZ.

Učenci, z učitelji se veselimo ponovnega druženja z vami.