Evropski teden športa

Osnovna šola Dragotina Ketteja v sklopu projekta Slovenska mreža zdravih šol sodeluje v Evropskem tednu športa, ki poteka od 23. do 30. septembra 2017. Teden športa je namenjen spodbujanju telesne dejavnosti  ter ozaveščanju o njenih številnih koristi.
Poleg vsakodnevne 5-minutne telesne dejavnosti smo se v sredo pridružili tudi vseslovenskemu dogodku Miga vsa Slovenija in ob glasbi zaplesali navijaško himno Vsa Slovenija nori.
Skupina učencev s tremi učiteljicami mentoricami je popestrila šolsko igrišče in ga porisala s talnimi igrami. Otroke želimo spodbijati h gibanju in igri na prostem tako v času pouka, kot v času varstva vozačev in podaljšanega bivanja. Skupaj smo narisali pet talnih iger in večji poligon.

Skupina učiteljev aktivnega odmora