Mi beremo 2017

V počastitev slovenskega kulturnega praznika bo v torek, 7. februarja 2017, ob 10.30 na šoli prireditev, na kateri bodo učenci recitirali pesmi slovenskih pesnikov, v katerih je v ospredju otrok oz. mladostnik. S svojimi glasovi in instrumenti bodo dogodek obogatili člani obeh pevskih zborov (otroškega in mladinskega) ter naši učenci, ki obiskujejo bistriško glasbeno šolo.
V teh dneh učenci 6., 7., 8. in 9. razredov s svojimi učitelji pri prvih šolskih urah z veseljem tiho in zbrano berejo leposlovna dela. Prve šolske ure tako minejo, kot bi mignil.

Dragica Š. Maljavac

Po prazniku

Ure v okviru kulturnega dne Mi beremo, posvečene branju, so imeli učenci radi; večina si želi, da bi si take v šoli lahko večkrat privoščili.
Vsi učenci, ki so nastopili na uro trajajoči prireditvi, so bili za svojo izvedbo recitacije, igranje in/ali petje nagrajeni z močnim aplavzom. Zaslužili so si ga.
Kaj več bodo morda povedale fotografije Vesne Boštjančič, ki si jih lahko ogledate v galeriji.

beremo_01 beremo_14 beremo_06