Naj bo narava priložnost

Pozdravljena, jesen. Hello, autumn.

Narava je lahko vir znanja, čustev in navdiha. Preko zavedanja, izkustva, razmisleka in ustvarjanja je učenje v naravi pomemben temelj naše prihodnosti.
Pri urah angleščine smo se o jeseni in vseh njenih lepotah učili v avtentičnem okolju, ki ga jesen okrasi in pobarva s čudovitimi barvami. Učilnica je tako postala vrt, park in igrišče. Knjige in šolske potrebščine so zamenjali naravni materiali in plodovi narave. Lahko smo se zazrli v nebo, na koži čutili jesenski veter, slišali petje ptic, potipali in objeli deblo ter se z vsemi čuti predali učenju na prostem. Občutek za naravo se je tako spremenil v predanost in priložnost za učenje in razvoj in nastale so prelepe umetnine iz naravnih materialov, ki so jih oblikovali drugošolci.

Uživali smo. We had fun.