Odlična uvrstitev učencev na likovnih natečajih

V šolskem letu 2019/20 so učenci naše šole sodelovali na likovnih natečajih. Zaradi izrednih razmer je bila razglasitev rezultatov preložena na to šolsko leto, priznanja pa poslana po pošti.

·         Na Mednarodnem likovnem natečaju Kraj burje je Nikola Muševič prejel srebrno priznanje.

·         Na 52. likovnem natečaju Likovni svet otrok sta Naja Urbančič in Sara La Cognata prejeli bronasto priznanje.

Mentorica: Mojca Benčina

Učenci so tudi letos sodelovali v Pedagoški akciji Zveze delovnih invalidov Slovenije 2020 s svojimi literarnimi in likovnimi prispevki.  Ustvarjali so na teme »moja izkušnja s šolanjem na daljavo«, »kako sem pomagal drugim med epidemijo« ali »prostočasne dejavnosti med epidemijo«. Komisija je izbrala in objavila izdelke v Zborniku ter podelila zahvale za sodelovanje naslednjim učencem:

• Anja Pipan, 2. b, mentorica: Laura Novak,
  • Eva Bevčič, 4. a, mentorica: Marina Štemberger,
  • Kim Tomšič Bazina, 4. b, mentorica: Klaudia Turković,
  • Žan Čekada, 5. b, mentorica: Mirjana Tomažič,
  • Jan Valenčič, 8. a, mentorica: Mojca Benčina.

Iskrene čestitke učencem za odlične uvrstitve!