Slovenski kulturni praznik

V počastitev slovenskega kulturnega praznika smo na šoli pripravili posebno oddajo in jo po šolskem radiu predvajali v petek, 7. februarja, v začetku prve šolske ure.

Prisluhnite delu programa, v katerem so besedilo naše himne učenke in učenci povedali v različnih jezikih.

Zahvaljujem se sodelujočim učenkam in učencem: Karin Kastelic, Janu Zorcu, Mihi Vičiču Šnajdarju in Mateu Periću (9. a), Špeli Ujčič (8. a), Luki Boštjančiču in Diani Turco (8. b), Davidu Knafelcu, Leili Smolinsky in Anžetu Štenklerju (6. a). Za pomoč hvala tudi učiteljem tujih jezikov ter učiteljici Suzi Avsec, ki je poskrbela za snemanje in obdelavo posnetkov.

Dragica Š. Maljavac

*Portreti Franceta Prešerna so delo učencev 5. b razreda (učiteljica Mirjana Tomažič)