Šoli spominska plaketa Občine Ilirska Bistrica

Osnovna šola Dragotina Ketteja je v petek, 2. junija 2023, na slovesnosti ob občinskem prazniku prejela spominsko plaketo Občine Ilirska Bistrica.

Letos šola praznuje 60 let svojega obstoja. Učenci in zaposleni sledimo viziji Spoštovati drug drugega, odgovorno ravnati, širiti znanje in skupaj loviti sanje. Zaposleni na šoli se trudimo za izvajanje karseda kakovostnega izobraževalnega procesa, vključeni smo v množico različnih projektov, s katerimi skušamo razvijati osebne potenciale učencev in zaposlenih.

Naša šola ni samo živahno ustvarjalno središče mladih, ampak je ustanova z bogato tradicijo in vsa leta pomemben deležnik življenja in dela širše lokalne skupnosti.

Ponosni smo na plaketo in hvaležni vsem, ki so soustvarjali zgodovino naše šole.

Iskreno čestitamo prejemniku naziva častni občan, gospodu Vojku Čeligoju, ki je tudi na naši šoli pustil neizbrisen pečat.

Kolektiv OŠ Dragotina Ketteja Ilirska Bistrica