Veselošolski dosežki

Učenka Kim Tomšič Bazina iz 4. b razreda je naša letošnja prejemnica srebrnega priznanja iz znanja Vesele šole. Na državnem tekmovanju, ki je bilo 14. aprila 2021, je pokazala svoje znanje iz sedmih tekmovalnih tem (čebele, balet, Vikingi, svetovni ocean, slovensko gorništvo, pogled v vesolje in epika starega veka),  o več člankih iz revije PIL, poznati pa je morala tudi knjigo Simone Semenič Skrivno društvo KRVZ.

Na šolskem tekmovanju, ki je bilo 10. marca 2021, so bronasto priznanje iz znanja Vesele šole dosegli: petošolka Zala Barbiš, šestošolci Zarja Kovačič Štefančič, Izabela Krebelj in David Truzzardi ter sedmošolka Lucija Šajn.

Do priznanj so učenci prišli s samostojnimi pripravami, zato si vsi, posebno pa Kim, zaslužijo vse čestitke.

Dragica Š. Maljavac, vodja tekmovanja na šoli