Lutkovna predstava Bobek in barčica

V sredo, 22.11.2023 smo se učenci in učitelji prvega in drugega razreda odpravili v Ljubljano, kjer smo obiskali lutkovno gledališče. Tam so nas nadarjeni igralci popeljali na pustolovščino zanimivega fanta Bobka, ki je s svojimi živalicami miško, žabico, lisico, zajcem in medvedom doživel kratko popotovanje po jezeru.

Lutkovna predstava nas je navdušila s svojo domiselno izvedbo, živahnimi lutkami in zanimivimi glasovi, ki so jih igralci tako spretno interpretirali ter jih posodili živalicam. Otroci so se pristno zabavali in iskreno nasmejali, učitelji pa smo prav tako uživali in se skupaj z otroki zabavali.

Sledil je sprehod po mestu in igra v parku. Veselimo se nadaljnjih predstav in podobnih dogodkov.

Tina Hrabar